درباره ما

شما اینجا هستید::/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۷-۳-۲۲ ۱۴:۵۲:۴۲ +۰۰:۰۰

درباره مشاوره مدیریت رسا:

 « ما باور داریم که فقط همان قدر خوب هستیم که خوب انجام می دهیم »

درباره خدمات مشاوره مدیریت رسا بیشتر بدانید

بی شک نقش صاحبان بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک در اقتصاد کشور انکار ناپذیر و فرصت های گوناگون شغلی که توسط کارآفرینان ایجاد می گردد ستودنی است. مدیران سازمان ها همواره با مشکلات عدیده در حوزه مدیریت خود از جمله منابع انسانی، تولید، بازاریابی و فروش و … مواجه هستند که با بهره گیری از خدمات مشاوره مدیریتی می تواند به حداقل خود برسد. آنچه مدیران باید مورد توجه ویژه خود قرار دهند تشریک مساعی در حیطه تفکر است که به دلیل مشغله بیش از حد و درگیر بودن در امور اجرایی می توانند با بهره گیری از خدمات مشاوره مدیریتی نیاز مبرم خود را از این طریق برطرف نمایند. در حال حاضر مدیرانی که از خدمات مشاوره مدیریتی بهره می برند سازمان تحت مدیریت آنها از انسجام کامل و توان رقابتی بهتری نسبت به سایر رقبای خود برخوردار می شود.

تیم رسا با نگاهی ارزشی به کارآفرینان، خط مشی خود را بر پایه ارائه خدمات ارزنده و ماندگار، به صورت واقع گرایانه و در سطح برازنده ی مدیران بنا نهاده و از همین رو بعنوان ذهن دوم مدیران و کارفرمایان در کنار آنها قرار می گیرد.نقطه قوت تیم مشاوره مدیریت رسا تجارب و دانش روز مدیران در کنار مهارت و تخصص ارزشمند نیروهای جوان آن که از فارغ التحصیلان داخل و خارج از کشور تشکیل شده می باشد. مهمترین مشخصه تیم، احساس مسئولیت، تعهد و رفتار کاملا صادقانه با مشتریان می باشد. با این رویکرد اعضای تیم مشاوره مدیریت رسا تا پایان کار و حصول نتیجه در کنار مدیران می مانند که این تعهد و احساس مسئولیت منجر به رضایتمندی کارفرمایان در سطح بالا شده است.

واقعی ترین سنجش و معیار کار تیم مشاوره مدیریت رسا اثر بخشی بر روی عملکرد شرکت ها می باشد و تمام آمارها و حقایق در باره کارهای صورت گرفته توسط این تیم هر چقدر هم که قابل ملاحظه باشند از اهمیت کمتری برخوردار است. بنابراین وقتی سوال شود که “وجه تمایز تیم مشاوره مدیریت رسا چیست؟” پاسخ این سوال رضایتمندی مشتریانی است که در کنار آنها قرار گرفته ایم تا مشکلات پیچیده را حل کنند و به اهداف چشمگیر برسند و پیشرفت قابل توجه ای را تجربه کنند. فراتر از آن باورها، رفتارها، عملکردها، فعالیت ها و اهداف اساسی تیم مشاوره مدیریت رسا حکم تاییدی بر ارائه خدمات ارزنده ما به شما می باشد.

اهداف کلی تیم مشاوره مدیریت رسا

  • کمک به سازمانها در حل مسائل، ایجاد ارزش ها، به حداکثر رسانی رشد و بهبود عملکرد.
  • به کارگیری مهارت های موجود در ارائه راهکارهای لازم برای پوشش خلاء های موجود.
  • استفاده از مهارت ها و تجارب در ارائه مشاوره هدفمند جهت ارتقا سطح مهارت های تخصصی سازمان ها.
  • پرداختن به استراتژی ها، ساختارها، شناسایی گزینه ها و ارائه پیشنهادات برای ایجاد تغییرات و بهبود عملکرد.

برخی از کارفرمایان رسا:

کارفرمایان مشاوره مدیریت رسا
02126769603

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از صدر، کوچه سیمیاری، پلاک 6

تلفن: 02126769603 - 02122242997