بهبود کسب و کار ؛ ایجاد ، نگهداشت و توسعه بازار تقاضا

شما اینجا هستید:://بهبود کسب و کار ؛ ایجاد ، نگهداشت و توسعه بازار تقاضا
بهبود کسب و کار ؛ ایجاد ، نگهداشت و توسعه بازار تقاضا ۱۳۹۷-۲-۲۱ ۱۷:۲۴:۵۳ +۰۰:۰۰

بهبود کسب و کار ؛ ایجاد ، نگهداشت و توسعه بازار تقاضا

« ایجاد ، حفظ و توسعه مشتری ها رمز ماندگاری بنگاه های اقتصادی است »

مشتری مداری ، توسعه بازار تقاضا و بهبود کسب و کار

گستردگی تقاضا و بالقوه گی بازار دو فاکتور مهم رشد و توسعه کسب و کار می باشند که در صورت توجه جدی به مقوله بقا و دوام یک سازمان در عرصه رقابت تضمین و آن را در جایگاه مناسب و در خور شان در بازار قرار خواهد داد. خروجی فرایند بازاریابی و فروش دارای سه بعد اساسی می باشد.

  • ایجاد مشتری
  • نگهداشت مشتری
  • توسعه مشتری

بنگاه های اقتصادی با صرف وقت و هزینه های زیاد برای ایجاد بازار تقاضا برای محصولات و خدمات خود زحمات زیادی می کشند و در این راه موفق به ایجاد یک سری مشتری می شوند. اما به دلیل فقدان استراتژی مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان با همان تعداد ایجاد شده به صورت بیمارگونه به روند خود ادامه می دهند و یا به خاطر عدم توفیق در نگهداشت و توسعه مشتریان ایجاد شده از چرخه ی رقابت حذف می شوند.

ایجاد ، نگهداشت و توسعه بازار تقاضا مستلزم داشتن مشتریان وفادار می باشد. مدیران سازمان ها برای کسب مشتریان وفادار نیاز به برنامه های ویژه دارند. تحقق برنامه های بازاریابی و فروش نیازمند خرد جمعی و کار گروهی در سازمان می باشد. لازمه ی این کار ایجاد درک درست از فرایند مشتری مداری و وفاداری سازی مشتریان در بین لایه های مختلف سازمانی است.

آنچه در موفقیت برنامه ایجاد مشتری های وفادار مهم است:

  • هماهنگی بیش از پیش رده‌های مختلف سازمان
  • توجه بیشتر بر نیاز و خواسته مشتریان
  • تاکید بیشتر بر کیفیت و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات به مشتریان

فاکتورهای متعددی در مقوله ی مشتری مداری دخیل هستند که نیروهای متخصص تیم مشاوره مدیریت رسا با بهره گیری از دانش لازم ، این پارامترها را تعریف و با ارائه برنامه های گوناگون به مدیران در نگهداشت و توسعه مشتریان بنگاه تحت هدایت خود کمک می کنند. تیم مشاوره مدیریت رسا با تهیه برنامه های جامع بازاریابی و فروش باعث حضور مقتدرانه بنگاه ها در بازار و اختصاص سهم قابل توجه ای از بازار تقاضا به خود می شوند.

متخصصان تیم مشاوره مدیریت رسا در شکل دادن به برنامه های بازاریابی با تعریف زیرساخت های لازم ، تقسیم و ترکیب درست منابع برای ایجاد و توسعه مشتریان وفادار به حضور پر رنگ و مقتدرانه سازمان ها در عرصه ی رقابت بازار و کسب سود و درآمد دلخواه به مدیران کمک می کند تا از این طریق بتوانند از سازمانی پویا و مقتدر برخوردار شوند و به اهداف از پیش تعیین شده ی خود برسند.

مشتری مداری ، توسعه بازار تقاضا و بهبود کسب و کار
02126769603

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از صدر، کوچه سیمیاری، پلاک 6

تلفن: 02126769603 - 02122242997