بازاریاب های موفق چه می کنند؟

شما اینجا هستید::///بازاریاب های موفق چه می کنند؟

بازاریاب های موفق چه می کنند؟

شاید آنچه در این مقاله گفته می شود به نظر شما خیلی ساده و پیش پا افتاده بیاید ولی اکثر فروشندگان و بازاریاب های موفق برای اجرای این نکات وقت صرف کرده اند و نتیجه این دقت و اجرا، بهره وری و سودآوری بالا بوده.

خوش بین باشیم

مهمترین ویژگی مشترک در اکثر فروشندگان و بازاریاب های موفق داشتن طرز فکر خوش بینانه است . حرفه بازاریابی پر از فراز و نشیب است و اصل اول موفقیت و جذب مشتری خوش بین ماندن است.

پیام های انرژی بخش سود مند زیادی وجود دارد که می توانید با آنها روح خود را تغذیه کنید. که ما هم روزانه در اینستاگرام تیم رسا آنها برایتان بازگو می کنیم. ابزارهای الهام بخش و انگیزشی زیادی وجود دارد که می تواند بدون هزینه روزانه برای شما ارسال شود. اینها غذای روح یک بازاریاب موفق هستند که انگیزه و نگرش را به سمت و سوی درستی هدایت می کنند. وقتی کارهایتان به خوبی پیش نمی رود اگر به خود تلقین کنید که فروش خوبی در پیش روی شماست و منتظر باشید، ادامه فعالیت و بازگشت به کار آسان برایتان آسان تر خواهد شد!

بازاریاب های موفق

بازاریاب های موفق

 

بازاریاب های موفق و قوی اکثرا صبح که از خواب بیدار می شوند، قبل از شروع کار خود روز بزرگ و فروش خوبی را در ذهن خود مجسم می کنند. آنها معتقدند که اگر چنین باوری داشته باشند، به احتمال زیاد برایشان پیش خواهد آمد. پیشنهاد می کنم اگر شما هم یک بازاریاب یا فروشنده هستید از فردا صبح این تمرین را انجام دهید و با زنگ خوردن ساعتتان روز خود را پر از  اتفاق های مثبت تجسم کنید. وقتی دید و حس مثبتی داشته باشید به احتمال زیاد مشتریانتان برای معامله یا بستن قرار داد با شما اشتیاق خواهند داشت!

همیشه به یاد داشته باشید که اگر در حرفه فروشندگی و بازاریابی دید منفی نسبت به آینده داشته باشید موفق نخواهید شد..

به ذهن مشتری ورود کنیم

مشتریان بالقوه شما می توانند احساس کنند که شما به کالا یا خدمات خود اطمینان و اعتماد صد درصدی دارید یا نه؛ جالب است بدانید که پژوهشگران تیم رسا در تحقیقات میدانی خود به این نتیجه رسیده اند که مردم همواره بر اساس اعتقاد و اطمینان فروشنده و همچنین اشتیاق او به محصولات تصمیم به خرید می گیرند تا براساس اطلاعات فروشنده یا بازاریاب نسبت به آن کالا یا خدمات!

 

بازاریاب های موفق

اندیشه بازاریاب های موفق

 

بازاریاب های موفق از طرز فکر و نگرش مثبت خودشان دفاع می کنند و تا جایی که امکان دارد از مراوده با افراد منفی باف دوری می کنند. آنها می دانند که این کار انرژی مثبتشان را تخلیه و در نتیجه بهروری شان را پایین می آورد. فراموش نکنید که انگیزه، نگرش مثبت و شور و شوق مسری است، پس سعی کنید تا جای ممکن از افراد غمگین، منفی و افسرده دوری کنید.

سلامت جسمانی

نکته دیگری که در این مقاله قصد دارم به آن اشاره کنم سلامت جسمانی یک بازاریاب است. فروشندگان و بازاریاب های موفق که در کار خود بسیار کوشا هستند. با بدن خود مانند یک ورزشکار با احترام رفتار می کنند، و از آن به درستی مراقبت می کنند.

 

یک بازاریاب موفق باید در روز فشارهای بسیار زیادی را تحمل کند مثل خلق و خوی مشتری، پس زدن های مشتریان، فشارهای کارفرما، نوسانات اقتصادی و…. و یک بازریاب موفق برای پشت سر گذاشتن این فشارها، باید از نظر جسمانی نیز به خود رسیدگی کند. ورزش های سبک به شما کمک می کند روز بهتری داشته باشید. به عنوان مثال دوی آهسته فشار و استرس را کاهش می دهد و به افزایش انرژی و بهروی تان کمک می کند.

همچنین پژوهش های محققان نشان داده که افرادی که کارهای پر فشار دارند همراه خوردن غذای متوازن خود از ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین میوه و سبزیجات تازه استفاده کنند تا احتمال ابتلا به بیماری ها را کاهش داده و بهتر بتوانند فشار کاری را تحمل کنند.

و به عنوان آخرین نکته به شما توصیه می کنم که خواب کافی داشته باشید. پژوهش ها نشان داده که ۶۳درصد مردم کمتر از هشت ساعتی که بدن به آن نیاز دارد می خوابند.

به طور کلی در تمام شغل ها برای موفقیت در کار فروش و بازاریابی باید جسم و روح در وضع مناسبی قرار داشته باشد.
امیدوارم که این مقاله برای شمال مفید بوده و به بهبود جسم و ذهن شما کمک مثبتی کرده باشد.

با آروزی موفقیت

 

02126769603
توسط | ۱۳۹۷-۲-۲۱ ۱۷:۲۵:۰۷ +۰۰:۰۰ آبان ۱۷ام, ۱۳۹۵|بازاریابی و فروش, مقالات مدیریت|

در باره نویسنده :

کارشناس اقتصاد ، مشاور در زمینه مدیریت و افزایش فروش بنگاههای اقتصادی ، نویسنده مجلات برتر موفقیت

ثبت ديدگاه

تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از صدر، کوچه سیمیاری، پلاک 6

تلفن: 02126769603 - 02122242997